27 Mayıs 2014 Salı

ANNELER GÜNÜ VE GELENEKSEL ADANA HAYIR ÇARŞISI              Anneler günü ilk defa bu kadar güzel yaşadım. Önce çok güzel bir gündüz düğününe gittik . Dualar , Ayetler , Semazenler ve hoş süprizler eşliğinde yapılan çok güzel bir düğündü. Bu kadar dualı bir düğünü olan kişinin yuvası da hayırlı olur inşallah.

Adından eniştem bizleri GELENEKSEL ADANA HAYIR ÇARŞISI'na götürdü. Harika bir yemekten sonra kermesi güzelce gezdik. Neler neler vardı fakat hepsini resimleyemedim. Çeyizlikler , Giyim , Kilimler , Gıda .. vs. aklınıza ne gelirse helal olan her şey vardı.Bu güzel lokma Çağ Kebabını beklerken aldığımız ve güya yemekten sonra yiyeceğimiz tatlımızdı fakat yemeğimiz geciktiğinden dolayı biz bu tabaklara dalış gösterdik :)))  Hiç bu kadar iştahlı tatlı yememiştim , yapanda hakkını vermiş doğrusu.


Kebap geldikten sonra haliyle yiyemedik. Tadına baktım biraz oğlum yedi . Eniştemiz bütün yenilmeyen yemekleri mideye indirdi, afiyet olsun. Tabi haliyle o da midesinde tatlıya yer bulamadı :))))  . Anneler gün ü yemeği için TEŞEKKÜRLERİMİ sunuyorum.


Eeeee o kadaaaar yiyip yiyip sindirmek kolay değil üzerine mis kokulu acı kahve şart. Kermesin ikramı olan güzel kahvelerimizi de içince kermesi gezmeye başladık. Tabi Emin'imle pek kolay olmadı fakat oğlumla olmak daha zevkli. 

İyi ki bu kermesler yapılıyor. Yakalayıp gidince mutlaka bir şeyler alıyorum. Hatta çeyizimin bir kısmı bu güzel hayır kermeslerinden. 

Sevgiler :)

Not: Daha yazılacak çok çok post var. Resimlerini hazırlamam gereken bir çekilişim olacak inşallah. Anneciğimin rahatsızlığından dolayı pek bir işe dokunamadım. Yakında bekleyin :)

10 Mayıs 2014 Cumartesi

HEDİYE KAMPANYASI


YAKIN ZAMANDA BURADA "HEDİYE ÇEKİLİŞİ" YAPACAĞIM İNŞALLAH.

HERKES BURADA MI ? ÜYE ARKADAŞLARIMI BİR GÖREBİLİR MİYİM ?

BURADA OLANLAR YORUM OLARAK "MERHABA" YAZSIN :)

SEVGİLER CANLAR :-)

7 Mayıs 2014 Çarşamba

Oğlum Sünnet oldu sıra mevlüdde....Oğlum sünnetini oldu şimdi iyileşmesini bekliyoruz. Yakında evimizde mevlüdünü yapacağız. Günün düzeni hakkında değişik planlarım var. Sizlere de örnek olur düşüncesiyle hem ekonomik hem güzel olmasını planlıyorum. Sizlerin fikirlerine açığım. Düşüncelerinizi bana sunabilirsiniz.

Sevgiler : )

OFİSDEKİ GÜZEL ÇİÇEKLERİMÇiçekleri çok severim, onlara bakmak beni neşelendiriyor. Aşağıdakilerden hariç evimde Aşk Merdiveni - Paşa Palası - Bodur Paşa Palası - Spathiphyllum ( Barış Çiçeği) , balkonumda Mum Çiçeği - Reyhan - Kaktüs çeşitleri - Biber - Soğan var. Daha da ekesim var  :-) Doyamıyorum. 
Marginata - Yukka - Yıldız Kaktüs - Top Kaktüs (bardakta) - Yılan Kaktüs ( Bardakta ) - Mor Menekşeler - BegonyaYUKKA 

A101 'de gördüğümde şaşırdım , fiyatı gördüm yine şaşırdım 9 -10  TL arası bir fiyattı. Acaba yanlışmı okudum diye düşündüm aldım kasaya gittim fiyat doğru normalde çok pahalı bir bitki. Kaptım aldım :) . Saksı değişimine ihtiyacı var. Şık bir saksı alınca evimin yolunu tutacak inşallah.


BARIŞ ÇİÇEĞİ

İş yerini yenileyen arkadaşıma hediye almıştım. Şimdi en güzel yerinde duruyor, yerini de sevmiş.

E-posta ile takip

KIRMIZI PAPUÇLAR

KIRMIZI PAPUÇLAR

BİRREKLAM TV ( REKLAM İZLE KAZAN )