27 Mayıs 2014 Salı

ANNELER GÜNÜ VE GELENEKSEL ADANA HAYIR ÇARŞISI              Anneler günü ilk defa bu kadar güzel yaşadım. Önce çok güzel bir gündüz düğününe gittik . Dualar , Ayetler , Semazenler ve hoş süprizler eşliğinde yapılan çok güzel bir düğündü. Bu kadar dualı bir düğünü olan kişinin yuvası da hayırlı olur inşallah.

Adından eniştem bizleri GELENEKSEL ADANA HAYIR ÇARŞISI'na götürdü. Harika bir yemekten sonra kermesi güzelce gezdik. Neler neler vardı fakat hepsini resimleyemedim. Çeyizlikler , Giyim , Kilimler , Gıda .. vs. aklınıza ne gelirse helal olan her şey vardı.Bu güzel lokma Çağ Kebabını beklerken aldığımız ve güya yemekten sonra yiyeceğimiz tatlımızdı fakat yemeğimiz geciktiğinden dolayı biz bu tabaklara dalış gösterdik :)))  Hiç bu kadar iştahlı tatlı yememiştim , yapanda hakkını vermiş doğrusu.


Kebap geldikten sonra haliyle yiyemedik. Tadına baktım biraz oğlum yedi . Eniştemiz bütün yenilmeyen yemekleri mideye indirdi, afiyet olsun. Tabi haliyle o da midesinde tatlıya yer bulamadı :))))  . Anneler gün ü yemeği için TEŞEKKÜRLERİMİ sunuyorum.


Eeeee o kadaaaar yiyip yiyip sindirmek kolay değil üzerine mis kokulu acı kahve şart. Kermesin ikramı olan güzel kahvelerimizi de içince kermesi gezmeye başladık. Tabi Emin'imle pek kolay olmadı fakat oğlumla olmak daha zevkli. 

İyi ki bu kermesler yapılıyor. Yakalayıp gidince mutlaka bir şeyler alıyorum. Hatta çeyizimin bir kısmı bu güzel hayır kermeslerinden. 

Sevgiler :)

Not: Daha yazılacak çok çok post var. Resimlerini hazırlamam gereken bir çekilişim olacak inşallah. Anneciğimin rahatsızlığından dolayı pek bir işe dokunamadım. Yakında bekleyin :)

4 yorum:

 1. Afiyet olsun. Neredeydi kermes hiç haberim olmadı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Galeria Mcdonalds şubesi yanındaydı. Çok güzeldi.

   Sil
 2. Merhaba Facebookta Adanalı blog yazarları sayfası var, katılmak istersen https://www.facebook.com/adanaliblogyazarlari?fref=ts
  Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tabi ki katılırım pınarcım :) Teşekkür ederim.

   Sil

Değerli yorumlarınız için Teşekkür Ediyorum :-)

E-posta ile takip

KIRMIZI PAPUÇLAR

KIRMIZI PAPUÇLAR

BİRREKLAM TV ( REKLAM İZLE KAZAN )