20 Şubat 2013 Çarşamba

OĞLUMUN CİCİLERİ VE GELEN HEDİYELER

El emeği göz nuru işlere her zaman için ayrı kıymet vermişimdir. Bebek kıyafetlerinde çeşit çeşit hazır ürün olsa da yinede el örgüsü bebek kıyafetleri başka derim.

KAPUŞONLU HIRKA VE PATİK
İnternetten çıktısını aldığım bir örneği Manisa'ya kayınvalideme gönderdim. Örgü konusunda pek hamarat değilimdir de :-) . Sağolsun oda işleyip yolladı fakat istediğim modelin dışına çıkmış maalesef.  Olsun buda güzel olmuş. Patikler oldukça büyük geldiği için seneye kullanılacaklar inşallah.

BEYAZ YELEK VE MAVİ KAZAK
Mersin'den gelen cicilerimiz. Halamın ellerine sağlık çok şık olmuşlar. Özellikle yeleğe bayıldım.

BEYAZ BEBEK HIRKASI
Elimde olan beyaz yünlerden oğluma birşeyler işlemek istedim. Uğraştım felan başaramadım. Sağolsun Müdürüm eşi yünlere el koydu işleyip getirdi. Ellerine sağlık.


YELEKLİ KRAVATLI PANTALON TAKIM
Camında indirim yazan bir bebe mağazasını görünce hemen içeriye girdim. İndirim olunca illaki bakmalıyım almasam dahi. Niyetim eşofman almaktı fakat bu takımı görünce çok hoşuma gitmişti. Fiyatıda 12,00 TL ye düşmüş. Hem penye rahat hem şık daha ne olsun. Eşofmandan iyidir. Yakışıklı oğluşumada çok yakıştı maşallah.

ÖRGÜ BEYAZ HIRKA
Bu biraz geri dönüşüm. Yakadan büzgülü olarak bağlanıyordu. Oğlum ipine sinir olsa gerek çekmiş çıkarmaya çalışmış. Baktım her taktığımda olmayacak yine çekecek, güzel düğmeler alıp üzerine diktim. Bu haliyle daha kullanışlı oldu.
o
MAVİ KÖPEKLİ KAZAK
Bir türlü yapamadığımız, sürekli ertelemek zorunda kaldığımız diş buğdayı hediyemiz. Yaşlı bir teyzemizden sağolsun. 

Sevgiler, :-)1 yorum:

Değerli yorumlarınız için Teşekkür Ediyorum :-)

E-posta ile takip

KIRMIZI PAPUÇLAR

KIRMIZI PAPUÇLAR

BİRREKLAM TV ( REKLAM İZLE KAZAN )