22 Ekim 2013 Salı

BİR ELBİSE ÇOK MODELLEME - 4


Tek elbise ile çok modelli elbise resimlerine bir yenisi daha :-)********************************************************************************************************************************


21 Ekim 2013 Pazartesi

PARENTZ WORLD ÜYELİĞİ VE HEDİYE PAKETLERİ HAKKINDA

Bazı nedenlerden dolayı açıklama gereği duydum.

Buradaki yazımdan  hatırlarsanız numuneleri paylaşmıştım. Fakat bir çok arkadaşımız aynılarının gelmediğini veya ilgilenilmediğinden gibi şikayet içindeler. Bazı forum sitelerinde de adımın ve site ismimin geçtiğini ve PARENTZ WORLD yada diğer firmalardan gelen ürünlerin aynısının gelmediğini yazıyorlar. Bana hep böyle kaliteli ürünler gelmiyor, bir çok firmadan ya tek bebek bezi yada tek broşür çıkıyor. Nasip kısmet meselesi. Firmalar sponsorlarına göre bu paketleri hazırlıyor ve üyelerine gönderimde bulunuyor. O ay veya dönem hangi firmalar sponsor olduysa , numune gönderdiyse paket içeriği öyle hazırlanıyor.

PARENTZ WORLD sitesinde hediye paketleri dışında oldukça güzel bilgi içeren yazılarda mevcut. Bunları okuyabilir  ve üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mutlu Günler :-)

3 Ekim 2013 Perşembe

KAHVALTI SOFRAMIZArkadaşlarımız için hazırladığım güzel bir kahvaltı sofrası. Bu sofrada daha neler vardı neler. Misafirlerim gelmeden hemen fotoğraflamak isteyince böyle oldu. Dostlarla yapılan kahvaltılar ayrı bir tat veriyor. Masada görünen ve görünmeyen ne varsa afiyetle yenildi.  

Cümlemizin evlerinin misafiri çok,  bereketi bol olsun inşallah. ( Amin )

E-posta ile takip

KIRMIZI PAPUÇLAR

KIRMIZI PAPUÇLAR

BİRREKLAM TV ( REKLAM İZLE KAZAN )